6 mar 2013

Szampon do włosów Hergon


W paczce od P.Moniki znalazł się szampon do wszystkich rodzajów włosów z dodatkiem protein mleka Hergon .

Informacje o produkcie:
Produkowany na bazie naturalnych składników, zawiera proteiny mleka i prowitaminę B5. Odbudowuje strukturę włosów. Włosy stają się miękkie, nabierają połysku, łatwo się rozczesują. Posiada przyjemny świeży aromat, jest łagodny i odpowiedni dla każdego rodzaju włosów.


Pojemność: 500 ml

Skład:

Moja opinia:

Pierwsze co mi przeszło przez myśl to, że poużywałam sobie szamponu jak przeczytałam, że jest do wszystkich rodzajów włosów. Mam włosy prawie do pasa i większość szamponów po 2 myciach ląduje u mojej mamy bo włosy mam gorsze niż przed myciem. Szampon od Hergon miło mnie zaskoczył i włosy dobrze zareagowały chyba w sumie pierwszy raz na szampon do wszystkich rodzajów włosów.Jak zapewnia producent włosy stają się miękkie, łatwo się rozczesują co przy długości moich włosów czasem jest trudne.

Co się tyczy opakowania jest to dość konkretna butla z dużym otworem, dla mnie jest to na plus bo nie muszę się męczyć z dozowaniem szamponu wyleje raz a porządnie. Domyślam się, że dla osób które mają krótkie włosy może to być przeszkoda gdyż dość dużo się wylewa na rękę. Sam szampon przyjemnie pachnie i jak dla mnie dobrze się pieni. Nie jest ani za rzadki ani za gęsty dla mnie w sam raz. Próbowałam go znaleźć w sklepie niestety nie widziałam nigdzie :(.

Polecam

Więcej produktów Hergon  znajdziecie w TUTAJ
2 komentarze: