17 mar 2015

By w domu pachniało

Są takie miejsca gdy wchodzisz i wiesz,że jest to miejsce stworzone z miłością i pasją.
Dzięki uprzejmości właścicieli pani Katarzyny i Pana Macieja miałam możliwość gościć razem z kilkoma blogerkami w ich sklepie Zapach domu .
Jest to sklep który znajduje się na Kazimierzu przy ulicy Miodowej 33 w Krakowie. Powstał ona jak mówiła Pani Katarzyna z miłości do świec zapachowych i powiem wam widać to w każdym detalu i na każdym kroku w sklepie. 
W sklepie znajdziemy świece zapachowe Yankee Candle oraz Kringle Candle, cieszące oko kominki, świeczniki i także kosmetyki naturalne w pięknych kolorowych zestawach.

Zresztą zobaczcie jak sklep wygląda w środku.


Zdjęcia pochodzą z blogów


Podpis

5 komentarzy:

  1. Uwielbiam świeczki i wszystko co zapachowe!

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam takie miejsca :) aż chce się mieć pachnący dom i samemu cudnie pachnieć:)Pierwszy raz do takiego sklepu zajrzałam jak mieszkałam w Wiedniu...ojj aż wychodzić się nie chciało a najlepsze było to, że sklep miał wtedy swoje otwarcie i z tej okazji wszyscy klienci byli również obdarowani ogromnym zestawem mydełek i kadzidełek :-)
    Tu w Polsce tez kupuję ale najczęściej dostaję od znajomych z różnych zakątków świata ,gdzie jeżdżą na wakacje.
    Najpiękniejsze mydełko jakie dostałam było z Seszele..jego zapach powalał na kolana i mimo, że jestem alergiczką wtedy nie patrzyłam, że kicham:-)

    OdpowiedzUsuń