12 gru 2016

Egmont - "Tomek i przyjaciele. Wielka podróż Tomka"

Tomek i przyjaciele. Wielka podróż Tomka

 
Wydawnictwo: Egmont 

Oprawa: Twarda

Format: 200 x 200 mm

Liczba stron: 24

Rok wydania: 2016

Kategoria wiekowa: 3 - 7 lat

Cena: około 62,99 zł
 
 
"Tomek wyrusza w wielką podróż po wyspie Sodor! Czy masz ochotę przeżyć tę przygodę razem z małym parowozikiem? Jeśli tak, to wystarczy, że rozłożysz tę niesamowitą matę do zabawy! Możesz też odwrócić ją i cieszyć się historiami o swoich ulubionych bohaterach. Tak to to! Tak to to! Czy słyszysz ten dźwięk? Tak, to Tomek już mknie!"
 
 
Dzięki uprzejmości firmy Egmont mamy okazję poznać nowe przygody Tomka - w zupełnie innym niż dotychczas wydaniu. Spełniliśmy dzięki temu marzenie jednego chłopca, a nawet dwóch;) i sprawiliśmy, że Mikołaj był nieziemsko radosny.
 
 
"Wielka podróż Tomka" to publikacja w niecodziennym wydaniu. Z zewnątrz zapakowana w ozdobne pudełko książka, jednak we wnętrzu kryje niespodziankę - trójwymiarową matę wyspy Sodor. Mata w bardzo prosty sposób się rozkłada, poradzą sobie z tym nawet mniejsze dzieci. Grafika i trójwymiarowe wykonanie zachęca do zabawy. Do zestawu dołączone są kartonowe figurki pociągów, Grubego Zawiadowcy, jednak u nas bardzo szybko zostały zastąpione pociągami, które chłopcy posiadają do drewnianych torów.
 
"Wielka podróż Tomka" dostarcza mnóstwo fantastycznej zabawy, a dodatkowo daje dziecku olbrzymią radość, bo może uczestniczyć w przygodach ulubionego bohatera, tworzyć nowe przygody Tomka i jego kompanów.
Polecamy tę publikację gorąco!!! Nie tylko miłośnikom Tomka, a wszystkim tym, którzy kochają pociągi, kreatywne zabawy i wymyślanie historyjek.
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz