10 wrz 2013

Kid's town

Dzięki Kids Town na spotkaniu blogerek stałam się posiadaczka takich to cudownych "przydasiów".


Walizeczka w różowe groszki

Informacje o produkcie:
Modny i wygodny dodatek dziecięcego i młodzieżowego pokoju. Retro walizeczki pomieszczą mnóstwo skarbów, ubranek dla lalek, kredek lub innych drobiazgów.
Drobne białe paseczki i groszki na pastelowym tle dodadzą uroku pokojowi zarówno małej dziewczynki, uczennicy, jak i nastolatki.
Wykonane z grubej tektury, lakierowane na zewnątrz. Przeszycia w kolorze walizeczki. Zamykane na metalowy zamek zatrzaskowy. Rączka, również metalowa, polakierowana na różowo.Moja opinia:

Walizeczka zrobiła duże wrażenie na obu córkach bo po pierwsze różowa a po drugie ostatnio mają szał na wszelkiego rodzaju torebki. walizki i inne cuda. Z początku się biły, wyrywały i lepiej nie pisać co biedna walizeczka przeżyła. Po tym wszystkim całkiem nieźle się trzyma, jest wytrzymała w sumie tylko w niektórych miejscach pozaginana. Gruba tektura spisuje się znakomicie. Duży plus za pojemność wchodzi całkiem sporo :)

Okrągłe pudełko w białe groszki


Informacje o produkcie:

Modny i wygodny dodatek dziecięcego i młodzieżowego pokoju. Pudełka pomieszczą mnóstwo skarbów, ubranek dla lalek, kredek lub innych drobiazgów.
Groszki na różowym tle dodadzą uroku pokojowi zarówno małej dziewczynki, uczennicy, jak i nastolatki.Wykonane z grubej tektury, lakierowane na zewnątrz. Przeszycia w kolorze pudełka.Moja opinia:
U mnie pudełko pełni rolę przechowalni kosmetyków, stoi sobie na oknie a w środku skarby.  Trochę na początku przeszła bo dostałą się w łapki Antosi, kilka razy nawet robiła jako taboret (tu szacun wytrzymało)  na szczęście w porę dobiegałam i była to chwila ale pudełko jak stało tak stoi. Cieszy oko i jest dość pojemne mimo iż to jest najmniejszy rozmiar.

6 komentarzy:

  1. Zgadzam się,jest niebywale wytrzymałe i pięknie wygląda.

    OdpowiedzUsuń
  2. Praktyczne, pojemne i naprawdę ładnie wyglądają.

    OdpowiedzUsuń
  3. Rewelacyjne są i bardzo wytrzymałe!

    OdpowiedzUsuń