30 sie 2014

NINIO BIOLIFE Krochmal do kąpieli

Chciałam wam przedstawić krochmal do kąpieli od firmy adamed. Krochmal w saszetkach od razu gotowy do użycia :)


DZIAŁANIE I WŁAŚCIWOŚCI
NINIO BIOlife™ – produkt przeznaczony do kąpieli niemowląt i dzieci z problemami skórnymi. Kąpiel z dodatkiem NINIO BIOlife™ polecana jest także dla skóry suchej oraz wrażliwej. Preparat jest szczególnie pomocny przy pielęgnacji delikatnej oraz alergicznej skóry, a także skłonnej do występowania podrażnień (odparzenia, potówki, wypryski alergiczne). NINIO BIOlife™ to preparat w 100% naturalny, oparty na skrobi roślinnej.
Pediatrzy zalecają kąpiel w krochmalu dzieciom z problemami skórnymi w celach pielęgnacyjnych. NINIO BIOlife™ łatwo i szybko rozpuszcza się bezpośrednio w wanience z ciepłą wodą, dzięki czemu przygotowanie kojącej kąpieli jest tak samo proste, jak przygotowanie normalnej kąpieli dla dziecka. Zawartość saszetki równomiernie rozpuszcza się w wodzie, nie pozostawiając grudek – bez gotowania.


ZASTOSOWANIE
Skóra sucha, wrażliwa, podrażniona, z problemami (potówki, odparzenia, wypryski alergiczne).

SKŁAD I OPAKOWANIE
Zawartość w 1 saszetce - Amylose 30 g.
Opakowanie: Kartonik 5 saszetek × 30 g; kartonik 10 saszetek × 30 gKrochmal jest w 100 % naturalny nie zawiera żadnych sztucznych barwników, aromatów konserwantów a jedynie amylozę czyli  jeden ze składników skrobi, złożony cukier, nierozpuszczalny w wodzie.Krochmal jest delikatny dla skóry, przynosi ulgę podrażnionej skórze już po pierwszym użyciu. Łagodzi świąd, nawilża skórę i jest ona delikatna. Moje córki bardzo polubiły kąpiele w krochmalu bo woda po wsypaniu saszetek(mam wannę a kąpały się we 2 to wsypywałam dwie saszetki) robiła się gęściejsza. 

Podpis

7 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy produkt. Zapamiętam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mieliśmy z Fabisiem okazję testować ten krochmal i oboje byliśmy zachwyceni. Ja jako rodzic jego bezpieczeństwem i działaniem,a Fabiś kolorem wody;) Krostki,które powychodziły z AZS zeszły po kilku kąpielach,więc dla nas jak najbardziej na plus;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u nas sprawdzał się zapobiegawczo na ostrzejsze stany niestety zbyt słaby

   Usuń
 3. produkt jest bardzo ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wiele testujących mam (i dzieci) było zadowolonych :)

  OdpowiedzUsuń