13 sie 2014

Shiseido UV Protective Compact Foundation SPF30Shiseido

 UV Protective Compact Foundation SPF30

mamy słoneczne (przynajmniej na ogół;) lato. Czas kiedy Słońce świeci mocno, nadając nam piękną opaleniznę, ale i wspomagając błyszczenie się i starzenie skóry. Dlatego właśnie dzisiaj na tapecie podkład w kamieniu Shiseido.

Okiem producenta: (zaczerpnięte z e strony http://www.home-shiseido.pl)

UV Protective Compact Foundation SPF30

Podkład w kamieniu, który chroni skórę przed uszkodzeniami wywołanymi negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV, przesuszenie. Wyjątkowo trwała formuła, odporna na wodę, pot oraz sebum zapewnia długotrwałe wykończenie makijażu, a jednocześnie troszczy się o zdrowie i piękny wygląd skóry w przyszłości.
Jedwabiście gładka konsystencja podkładu doskonale rozprowadza się na skórze i zapewnia naturalny, matowy efekt wykończenia.

Moje wrażenia:
W sezonie wakacyjnym raczej niezbyt często zdarza mi się robić pełen makijaż. Zdecydowanie częściej maluję same oczy i lekko pociągam usta. Jednak mam dni kiedy rankiem mam trochę więcej czasu i od rana budzi się moja próżna strona, która powtarza mi "zrób coś więcej dla siebie". Właśnie w takie dni, kiedy potrzebuję poczuć się piękniejsza , przydaje mi się UV Protective Compact Foundation SPF30 Shiseido.


Kiedy pierwszy raz zobaczyłam opakowanie, po prostu mnie urzekło. Kapitalny, wakacyjny design. Radosny, turkusowy kolor opakowania w mig przyciąga spojrzenie.
Podkład dobrze się nabiera i łatwo rozprowadza za pomocą załączonej do opakowania gąbeczki. Można nakładać go zarówno na mokro, jak i na sucho. Bardzo dobrze kryje i matuje. Długo utrzymuje się na skórze. Sprawdza się w ekstremalnych warunkach, kiedy to, w upale wszystko spływa, on nadal utrzymuje się na twarzy, a przy tym wygląda naturalnie. Nie tworzy maski, nie przesusza skór i nie zapycha porów. Dzięki niemu skóra wygląda na wypoczętą.
Podkład ten będzie idealny dla Pań, które nie wyobrażają sobie "plażowania" bez makijażu. Nie tylko zapewni naturalny wygląd, ale również dzięki wysokiemu filtrowi chroni przed szkodliwym wpływem kąpieli słonecznych.
 Ode mnie dostaje dodatkowy plus za ładne i funkcjonalne opakowanie, za to, że gąbeczka kryje się w swojej przegródce nie stykając się cały czas z podkładem.
Jedyne, co mnie w nim przerasta to jego cena - dla mnie niestety (póki co) nieosiągalna.6 komentarzy: