12 wrz 2014

APN Cosmetics- Balsam do ciała Amazonia APN Cosmetics - Balsam do ciała Amazonia

Uwielbiam wszelkiego rodzaju balsamy, olejki do ciała. Fakt, na ogół po tygodniu, zapominam o ich stosowaniu, ale i tak je uwielbiam;)
Jakiś czas temu, za sprawą Agnieszki, w moje ręce wpadł balsam Amazonia firmy APN Cosmetics.

Kilka słów od producenta (zaczerpnięte: http://sklep.apn-cosmetics.pl/pl/balsam-do-ciala-amazonia-300ml)

Balsam do ciała AMAZONIA 300ml

Balsam do pielęgnacji ciała AMAZONIA zawiera: OLEJ MAKADAMIA oraz MASŁO MURUMURU, które hamują proces starzenia się skóry, zmiękczają ją i nawilżają, a zawarta w nich witamina A skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, EKSTRAKTY Z ACAI i GUARANY - wykazujące działanie ujędrniające oraz wspomagające pielęgnację skóry z cellulitem. Balsam polecany jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry.  Moim zdaniem 

Balsam ukryty jest przezroczystym opakowaniu z pompką, co dla mnie od razu było sporym plusem. Podczas zakupów, jeśli mam wybierać balsam, żel itp. w 80 przypadkach na 100 wybiorę kosmetyk z pompką - łatwo się go dozuje, nie brudzi opakowania i rozsądnie się go dawkuje:)

Balsam ma konsystencję mleczka, przyjemny, subtelny zapach, który jednak dosyć szybko się ulatnia. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Dosyć dobrze nawilża. Mam dość suchą skórę, a po zastosowaniu balsamu czuję przyjemne nawilżenie.Po nałożeniu balsamu, skóra jest delikatna i gładka. Nie zauważyłam jednak jego właściwości ujędrniających. Skóra jest po prostu lepiej nawilżona, jednak jak już wspomniała wcześniej, ciężko u mnie z systematycznością.

Ogromnym plusem balsamu, jest niewątpliwie, jego cena - 12,05 zł za 300 ml.5 komentarzy: