29 wrz 2014

Ręcznie robione słodycze

Słodkie lizaki, kolorowe cukierki o niespotykanych kształtach i kolorach. Jak wiadomo nie od dziś większość z nas je oczami a do słodyczy jednak mamy słabość i coś co wygląda nie banalnie i oryginalnie sprawia, że tym chętniej po nie sięgamy. Czym różnią się ręcznie robione słodycze od sklepowych? Przede wszystkim tym, że wykonuje się je ręcznie i jednak każdy z nich jest inny :)

Chciałabym się znaleźć w takiej słodkiej krainie i popatrzeć jak te pyszności się robi bo nie tylko dzieci miałyby radochę z tego powodu ale i ja też.  W końcu dorosły też ma ochotę zaszaleć i znów poczuć się jak dziecko.  A zjedzenie słodkiego i pięknie wyglądającego lizaka, który zamiast  cukru ma w swoim składzie stewie przemawia na plus :) A te piękne kolory uzyskuje się z wyciągów z owoców i warzyw.


Michasia stwierdziła, że skoro to są cukierki DLA NIEJ
 (no bo przecież niby czemu mają być dla mamy no nie )
 to ona chce z nimi zdjęcie.Wszystko pięknie zapakowane tak więc nadają się na słodki prezent.

Jeżeli chcecie obdarować kogoś lub samego siebie to zapraszam was do Magicznej Krainy Słodkości gdzie każdy z nas odnajdzie w sobie dziecko. Do tego Kraina Słodkości organizuje pokazy oraz warsztaty gdzie każdy może zrobić własnego lizaka i poznać proces powstawania tych słodkości.Podpis

4 komentarze:

  1. mniam ,sama skusiłabym się na takiego lizaczka

    OdpowiedzUsuń
  2. Słodka córcia ;)
    Nawet nie wiesz ile ja córce zdjęć muszę zrobić dodatkowo jak coś fotografuję, a to laleczkę, a to bluzeczkę itd.

    OdpowiedzUsuń