19 maj 2013

Puzlino - Granna

Następną z gier które dostałyśmy do testowania od Granna jest Puzlino. Przeznaczona jest dla dzieciaczków w wieku 2-4 lata.W pudełku znajdziemy 12 puzzli, po 2 elementy każdy. Gra polega na dopasowaniu par, dla Michaliny wiadomo problemu nie ma żadnego a Tosia uczy się co z czym i nawet nieźle jej idzie.My oprócz dopasowywania uczyłyśmy się tego co przedstawiają rysunki, ja mówiłam Tosia szukała. Ze starszym dzieckiem tez można grac, trzeba tylko lekko zmodyfikować zasady i zabawa jest świetna.
Gra wykonana jest z grubej tektury więc małe rączki bez problemu trzymają puzzle co też za tym idzie nie wyginają się w trakcie zabawy i są wytrzymałe. Gra ćwiczy spostrzegawczośc i koncentrację. Można grać samemu lub maksymalnie w 4 osoby.

Obrazki są duże, kolorowe więc przyciągają uwagę dziecka na dłuższy czas. Cena tez nie jest kosmiczna bo ok 24 zł więc za dobrą jakość to naprawdę nie dużo. Ważne jest też to, że gdy kupimy grę i okaże się, że brakuje jakiegos elementu jest mozliwość by został dosłany.Grę polecamy :) 


8 komentarzy:

 1. Podoba mi się ta gra. My jesteśmy na etapie właśnie układania prostych puzzli.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gry to super zabawa dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A wiesz, co jest jeszcze fajne w tych puzzlach? Że idealnie do siebie pasują. Jakiś czas temu kupiłam Trefla i w rzeczywistości prezentują się jak tania chińszczyzna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamy coś podobnego, ale innej firmy, też na razie po prostu mama pyta, a dziecko szuka obrazka.

  OdpowiedzUsuń