31 lip 2013

Róż Mineralny PURE COLORS

Dzisiaj następnego  kosmetyku otrzymanego na spotkaniu blogerek od firmy Ikor  tym razem róż mineralny

Słowo od producenta:
Sypki róż zawierający wyłącznie mineralne składniki, takie jak: tlenek cynku, dwutlenek tytanu, mika i tlenki żelaza. Dostępny w 9 luksusowych, niezwykle trwałych i intensywnych odcieniach. Poszczególne kolory można stosować w celu wykończenia makijażu, modelowania twarzy lub rozświetlenia. Nie zawiera talku, olejków zapachowych i bizmutu. Nakładać pędzlem z naturalnego włosia.

Dodatkowe zastosowanie:
Błyszczyk w kolorze różu? Teraz to możliwe! Dzięki unikalnym właściwościom Różu Mineralnego, produkt można łączyć z Organiczną Bazą Do Ust, uzyskując całkiem nowe odcienie błyszczyków!
Cena: 75 zł

Moja opinia:
Mam okazję testować róż mineralny w odcieniu 08 – Love it!
Wprawdzie bardzo rzadko używam róży – zazwyczaj strzelam oko, muskam się lekko pudrem i biegnę dalej – jednak miło czasami siąść i zrobić sobie pełen makijaż, poczuć się jak kiedyś, gdy nie było góry obowiązków i dzieciaków wołających mamę do zabawy.
Róż bardzo dobrze się rozprowadza, ale potrzebny jest do niego dobry pędzelek przeznaczony do róży, najlepiej z miękkiego włosia. Ładnie podkreśla kości policzkowe i długo się utrzymuje.
Ciekawi mnie zastosowanie różu jako błyszczyka, jednak nie dorobiłam się jeszcze bazy do ust, ani nawet zwykłej wazeliny żeby sprawdzić jego możliwości. Możliwe że przy okazji odwiedzin w jakiejś drogerii pokuszę się (może najpierw) o wazelinę, żeby wypróbować inne możliwości różu.


Testowała Iwona


3 komentarze:

  1. A ja mam pigment i tak mnie denerwują te wielkie dziury we wnętrzu, że mam ochotę trzasnąć tym kosmetykiem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pomysł na samodzielne robienie błyszczyków - ekstra!

    OdpowiedzUsuń
  3. jest śliczny jednak ja wolę w kompakcie

    OdpowiedzUsuń