2 sie 2013

Clic&Go Aplikatory antywirusowe na OPRYSZCZKĘ

Osmoza Care w swoim asortymencie ma pewne małe cudo, które działa rewelacyjnie. Używanie ich jest bardzo proste i co najważniejsze skuteczne.

Informacje od producenta:
24 antywirusowe aplikatory (obecnie jest 12 sztuk) Clic&Go na OPRYSZCZKĘ (Pierwsza Nagroda PHARMA 2010) to nowatorskie patyczki, które dzięki prostemu przełamaniu uwalniają aktywny roztwór zwalczający opryszczkę. Preparat zawiera m.in. 6 olejków naturalnych – olejek z liści ravensaryolejek z drzewa herbacianegoolejek niaouli,goździkowiec wonnyolejek z mięty pieprzowejpaprykę owocową, oraz zawierają olej rycynowy i witaminę E. Środek skutecznie i szybko hamuje rozwój wirusa opryszczki, przyspiesza gojenie, łagodzi, zmniejsza swędzenie.Zalecane stosowania:
W momencie pojawienia się uczucia szczypania oraz swędzenia, należy nakładać roztwór bezpośrednio na strefę dotkniętą opryszczką dwa do trzech razy dziennie, do momentu całkowitego zniknięcia opryszczki. Dzięki połączeniu aplikatura i aktywnego roztworu, aplikując roztwór bezpośrednio na opryszczkę można uniknąć jakiegokolwiek kontaktu z miejscem zarażonym i zmniejszyć w ten sposób ryzyko zakażenia.


Sposób użycia:
Ustaw aplikator pionowo niebieską końcówką do góry, zegnij końcówkę aż usłyszysz KLIKNIĘCIE. Roztwór spłynie w dół i dokładnie nasączy znajdujący się u dołu wacik. Zastosuj bezpośrednio na skórę.Składniki:

Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Helianthus Annuus, Revensara Aromatica Oil, Tocopheryl Acetate, Melaleuca Alternifolia, Melaleuca Quinquenervia Cineolifera Oil, Eugenia Caryophyllus Mentha Piperita Oil, Capsicum Frutescens.
Substancje alergenne: Linalool, Limonene, Eugenol, Coumarin


Moja opinia:

Z aplikatora korzystał mój mąż i Michalina (5 lat). Mąż często ma na ustach i bardzo chwalił patyczki. Aplikacja jest szybka, nie inwazyjna, co ważne nie brudzi palców i nie trzeba później iść i myć rąk. Bardzo ważne jest też to, że po nałożeniu na miejsce w którym występuje opryszczka nie widać że zostało nałożone lekarstwo. Moja córka  gdy jej wyszła na ustach nie dawała sobie smarować kremami jednak na użycia aplikatora zgodziła się i sama sobie przy mojej małej pomocy posmarowała wargę. Co ważne aplikacja zapobiega rozprzestrzenianiu się opryszczki, jest higieniczna, jest naturalna i działa szybko. Wygodne opakowanie które zawsze można zabrać ze sobą i mieć pod ręką w razie potrzeby.

Jak najbardziej POLECAM

10 komentarzy: