17 sie 2013

Żegnamy plamy

Czasem mam ochotę zaśpiewać och plama, plama co za pech... No niestety plamy to chyba zmora większości rodziców. Jako matka 2 córek które namiętnie kochają lody czekoladowe o plamach wiem baardzo dużo np.że ciężko schodzą :(. Ale znalazł się jeden osobnik co stanął w szranki z plamami z lodów i pokonał je w pojedynku jeden na jeden a zachwycona matka wzięła go w objęcia i stwierdziła mój ci on jest mój :) I tak numer jeden w naszym domu do walki z plamami stał się odplamiacz Concentrino baby.Informacje od producenta:
CONCERTINO BABY odplamiacz to pierwszy na rynku hipoalergiczny środek do wywabiania plam. Skutecznie usuwa zabrudzenia z każdego rodzaju tkanin białych i kolorowych. Dzięki łagodnej, pozbawionej kompozycji zapachowych recepturze może być stosowany do wywabiania plam z odzieży osób o wrażliwej skórze i alergików.
  • Pierwszy na rynku odplamiacz HIPOALERGICZNY
  • Testowany dermatologicznie
  • Łagodny dla skóry
  • Uniwersalny – do wszystkich typów tkanin
  • Skuteczny w usuwaniu wszelkiego typu plam
  • Nie zawiera fosforanów, parabenów ani kompozycji zapachowych
  • Praktyczny dozownik do bezpośredniej aplikacji na plamy
Moja opinia:
Ale wracając do początku :) Moje kochane córy uwielbiają lody czekoladowe, niestety z szybkością z jaka je zjadają różnie bywa i czasem większość loda ląduje na ubraniu. Ostatnio łupem lodów padły sukienki (kurde żałuję,że zanim je spryskałam nie zrobiłam zdjęcia) które w sumie założone były może ze 2 razy. Jak zobaczyłam je po zjedzeniu lodów mało zawału nie dostałam, 1/3 lodów wylądowała na sukienkach pierwsze co pomyślałam noż kur...  po sukienkach. no ale stwierdziłam najwyższa pora spróbować odplamiacza. Jakież było moje zdziwienie kiedy po 20 min przeprałam sukienki po plamach nie było śladu najmniejszego, odetchnęłam z ulgą. Jedyne o czym trzeba pamiętać to,że najlepszy efekt osiągniemy gdy plama jest świeża. Użycie też szybkie nie trzeba namaczać tylko spryskać odczekać, przeprać i gotowe. Butelka wygodna w użyciu.
Polecam


13 komentarzy: