30 gru 2013

Eye Max Precision – kredka do oczu Dark Blue
O produkcie okiem producenta (zaczerpnięte ze strony WWW.eveline.pl)
Kredka automatyczna z gąbką Eye Max Precision
Wygodna automatyczna kredka z aplikatorem do rozcierania Eye Max Precision pozwoli Ci stworzyć czyste, matowe i precyzyjne kreski na powiece, które podkreślą i wizualnie powiększą oczy. Specjalny aplikator z delikatnego lateksu idealnie nadaje się do tworzenia modnego makijażu smokey eyes.
Kredka jest dość miękka, by precyzyjnie i dokładnie narysować kreskę na górnej i dolnej powiece, jednocześnie jest na tyle twarda, by nie zaczepiała o linię rzęs i nie zostawiała pomiędzy rzęsami grudek.
Kosmetyk ma kremową aksamitną teksturę, co pozwala narysować kreskę bez wysiłku, nie rozciągając delikatnej skóry wokół oczu, a zawarte w recepturze składniki aktywne pozwalają na połączenie spektakularnego efektu wizualnego z troskliwą pielęgnacją:
- LANOLINA jest naturalnym składnikiem o działaniu wielokierunkowym, regulującym gospodarkę wodno-lipidową naskórka, zmiękczającym i wygładzającym skórę.
- WOSK PSZCZELI zawiera składniki mineralne, które znakomicie uelastyczniają i zmiękczają skórę.
Ultratrwała formula Long Lasting Effect 24h w połączeniu z mineralnymi pigmentami pozwoli Ci cieszyć się idealnym makijażem oczu przez cały dzień.
Makijaż bezproblemowo i szybko zmyjesz, używając każdego środka do demakijażu.
Moim zdaniem:

Jakiś czas temu czytałam kilka opinii na temat tej kredki, miała sporo negatywów odnośnie jej trwałości, że niby szybko się rozmazuje itp. Ja nie zauważyłam tego u siebie. Kredka bardzo długo trzymała się na powiece (może nie 24h – ale po prostu zmyłam ją wcześniej;). Troszkę ciężko mi się nią malowało i nie przekonują mnie rozmazujące kreski gąbeczki – wolę standardowe, mocniejsze kreski niż efekt „niedbałego” makijażu. Jednak sama w sobie kredka nie jest zła, wprawdzie nie jest to mój faworyt, ale jakościowo jest przyzwoita, a i cena nie odstrasza

4 komentarze: