29 gru 2013

Gdy katar atakuje Apsik stosuje

Zima to czas gdy u moich dziewczyn katar praktycznie non stop mają, zwłaszcza Antosia.
Na II spotkaniu blogerek dostała, od Badabum  olejek na katar Atchoum (Apsik) w 100% naturalny.Informacja o produkcie:
Łagodny, skuteczny i naturalny środek, wspomagający organizm w zwalczaniu kataru i infekcji w oskrzelach. Eukaliptus (Eucalyptus radiata ) oczyszcza nos, sosna zwyczajna (Pinus sylvestris) ułatwia oddychanie, rozmaryn lekarski (Rosmarinus officinalis ) i Mirt (Myrtus L.) oczyszczają  oskrzela, a niaouli (Melaleuca quinquenervia - drzewo z Nowej Kaledonii) i ravintsara ( olej z Cynamonowca kamforowego). Olejki te wspomagają naturalne mechanizmy obronne organizmu.

Możliwy do bezpiecznego stosowania od pierwszych dni życia dziecka. 

Olejek starannie przygotowywany nawet dla najdelikatniejszej skóry noworodka. Jest w 100% naturalny, nie ma w nim też żadnych sztucznych substancji, barwników i konserwantów, a zioła w większości zbierane są ręcznie. 
Sposób użycia: gdy pojawią się pierwsze objawy kataru, nanieść 3 razy dziennie dużą kroplę Atchoum na krtań i mostek oraz na kark.
Skład: 
100 % naturalny (ekologiczny)
Wyciąg z pestki moreli i ze słonecznika
Olejki eteryczne: Eukaliptus (Eucalyptus radiata ), Sosna zwyczajna (Pinus sylvestris), Rozmaryn (romarin cinéole), Cynamonowiec kamforowy (Cinnamomum camphora), niaouli, Mirt (Myrtus L.)

Moja opinia:

U moich dziewczyn katar w okresie jesienno-zimowym to norma zwłaszcza u Antosi więc tym bardziej musimy zwalczać go od razu. Olejek bardzo intensywnie pachnie i użycie go bardzo szybko ułatwia oddychanie i zmniejsza katar. Stosowałam go u siebie i córek i zanim go całego zużyje minie długi czas. Co jest ważne olejek w 100% jest ekologiczny i można stosować go już u noworodków. Nie wywołuje alergii ani żadnych podrażnień. Moje córki gdy pojawiają się pierwsze objawy kataru od razu wskazują na półkę gdzie jest olejek. Co jest fajne nie trzeba dużo aplikować olejku wystarczą 3 krople, które szybko i konkretnie działają. Cena może z początku wydaje się spora bo 59 złoty ale gdy zobaczymy na ile nam olejek starczy kwota zwraca się kilkakrotnie gdybyśmy kupowali inne specyfiki. 

Ja bardzo polecam i zapraszam do sklepu Badabum.

Podpis

2 komentarze: