22 gru 2013

Nail Salon Professional Clinical Care – Wzmacniająca odżywka z diamentem
O produkcie okiem producenta (zaczerpnięte ze strony WWW.eveline.pl)

OCHRONA PRZED ŁAMANIEM I ROZDWAJANIEM
MOŻE BYĆ STOSOWANA JAKO BAZA POD LAKIER

Maksymalna regeneracja zniszczonych paznokci.
Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem.
Unikalna formuła o przedłużonym działaniu z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.

Moim zdaniem:

Wcześniej używałam już innej odżywki z tej firmy i bardzo mi się podobały efekty. Kiedy wiec dostałam „diamencik” do testów, bardzo się ucieszyłam.
Chociaż moje paznokcie z natury są mocne, nie rozdwajają się, a ja rzadko je maluję to i tak lubię przez jakiś czas porozpieszczać je odżywkami.
Wzmacniająca odżywka z diamentem bardzo szybko korzystnie wpływa na paznokcie. Nadaje piękny połysk. Wzmacnia je. Nie wiem czy pomaga na rozdwajanie, ponieważ nie mam tego problemu, jednak jestem w stanie pokusić się o stwierdzenie, że Tak.
Jedyne na co trzeba uważać, to skórki. Przy dłuższym stosowaniu lub nie przestrzeganiu zaleceń producenta (odżywkę nakładamy warstwowo przez 3 dni potem zmywamy – a malując paznokcie skórki dobrze jest natłuścić) może bardzo wysuszyć skórki.

4 komentarze:

 1. To prawda, skórki muszą się przed nią wystrzegać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych świąt malenka !

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam wrażenie, ze optycznie wybiela płytkę

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja używam i jako jedyna dała rade moim łamiącym i rozdwajającym paznokciom, Dzięki tej odzywce byłam w stanie zapuścić pazury ,ale ma jedną wadę trzeba stosować systematycznie bo jak nie to paznokcie tracą moc ...

  OdpowiedzUsuń