7 sty 2014

Okulary Santino

Mój mąż przez kilka lat nosił soczewki kontaktowe ale przez alergię, ostre zapalenie spojówek musiał ponad rok temu przerzucić się na okulary. Jako, że lubi klasykę stał się posiadaczem okularów w kolorze czarnym. Dla naszych córek był to nie mały szok gdy zobaczyły tatę w okularach a nie jak to było w szkłach kontaktowych. Trochę czasu minęło zanim przyzwyczaiły się do "nowego taty" a teraz tata bez okularów jest już be :). Z oferty szkla.com wybrał a jakże model czarny, klasyczny mimo iż namawiałam go na lekkie odejście od czarnego :) wybrał model Santino KP 87 c1.

Elegancja, styl, ponadczasowość. Intensywny czarny kolor okularów doskonale skomponuje się z każdą kolorystyką stroju. Idealny model dla osób poszukujących klasycznej, a jednocześnie wyrazistej oprawy dla oczu.

Do zestawu dołączone są:
etui
ściereczka z mikrofibryNa stronie znajdziemy wszelkie niezbędne informacje na temat oprawek, możemy również wgrać swoje zdjęcie i przymierzyć okulary w wirtualnym lustrze.W opisie oprawek znajdziecie wszystkie niezbędne informacje na ich temat. Przesyłka przychodzi w ekspresowym tempie do domu. Wszystko dobrze zapakowane tak by nie ucierpiała w trakcie transportu. By zamówić okulary wystarczy znać swoją wadę wzroku oraz rozstaw źrenic. Znajdziecie też informację o dostępnych soczewkach okularowych oraz o indeksie soczewek (http://kodano.pl/indeks-soczewki.html) Mąż z okularów jest zadowolony choć są delikatne przetrwały zabawy z córkami :) i nie ucierpiały w czasie harców. Podpis

7 komentarzy: