2 sty 2014

Zjedź mnie !

Każdy z nas ma kiedyś dość stania przy garach i ciągłego gotowania. Ja lubię gotować ale czasem mam dość i najchętniej wtedy zjadłabym coś gotowego. Przy dwójce małych dzieci plątających się w kuchni czasem bywa to męczące i denerwujące. Na szczęście z pomocą przychodzi na eat me! zdrowe, smaczne i szybkie dania na ciepło. Zapakowane w pojemniki w którym można odgrzewać w mikrofali. Gdy mikrofali brak wystarczy patelnia czy garnek i gotowe w kilka minut.

eat me! powstało z myślą o wielu zapracowanych….
i zaganianych Polakach, którzy mają ochotę zjeść dobrze, zdrowo, szybko, ze smakiem a przy tym za rozsądną cenę.eat me! jest dla tych, którzy cenią sobie dobry smak i elastyczność, ponieważ to TY decydujesz kiedy masz ochotę zjeść coś dobrego.
W eat me! dania przygotowywane są z pasją z wyłącznie świeżych i naturalnych składników, łatwe do konsumpcji, o przedłużonym okresie trwałości, świeżości i wyglądu. Pakowanie w technologi MAP (Modified Atmosphere Packaging) gwarantuje wszystkie te zalety. „Wszystkie dania produkujemy wg. wymagań systemowych HACCPMa on na celu rozpoznanie i kontrolę zagrożeń, które mogą pojawić się w jakimkolwiek momencie procesu produkcyjnego i składowania żywności. Jako zagrożenie określamy wszystko, co może przynieść szkodę konsumentowi”.Prawdziwym hitem jak dla mnie był barszcz ukraiński lepszego nie jadłam dobrze, że akurat same byłyśmy w domu z Tosią to całą porcję zjadłyśmy we dwie tak nam smakował. Większość drugich dań mąż brał do pracy i sobie chwalił, W końcu w ciągu 10 h jakie spędza poza domem ciepły posiłek jest jak najbardziej wskazany. Na opakowaniu znajdziemy wszystkie niezbędne informacje zaczynając od składników, poprzez wartość odżywczą. Porcja są wystarczy na jeden posiłek. Dania eat me! mamy do wyboru w dwóch wariantach zupy do wyboru mamy aż 12 smaków oraz dania do wyboru mamy aż 10. Tak więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wystarczy podgrzać w mikrofali i danie jest gorące i gotowe do zjedzenia. Moje dziewczyny zjadały ze smakiem.

Podpis

6 komentarzy:

  1. Wszystko fajnie ale po 1. jeśli chcemy prowadzić profesjonalnego bloga powinniśmy zainwestować w lepszy aparat bo zdjęcia wstawione powyżej niosą wiele do życzenia a po 2. Jeśli chcemy prowadzić blog i publikować swoje wypowiedzi powinniśmy nauczyć się pisać po polsku z zachowaniem minimum składni językowych i ortografii. Poza tym smacznego.

    OdpowiedzUsuń